poniedziałek, 12 września 2011

Piotr Semka w walce z satanistycznym liberalizmem

Na swym blogu Piotr Semka nadal nie może pogodzić się z powierzeniem Nergalowi misji społecznej, jaką niesie ze sobą telewizja Lewiatana (gdyby ktoś nie wiedział, Adam Darski, lider satanistycznej grupy Behemot gości teraz w TVP2 tuż po 20.00 jako juror kolejnej mutacji "Mam talentu"). Wiadomo, telewizja publiczna realizuje przecież zdaniem pobożnych socjalistów ponadczasową misję polepszania świata. Dopóki w to wiekopomne dzieło zaangażowany był sam Piotr Semka i jego znajomi PiSofile, ojczyzna oraz racja stanu były na drodze do ocalenia. Jednakże od kiedy władze objął przebrzydły Donald i jego zgraja "liberałów", red. Semka czuje się wyraźnie nieusatysfakcjonowany.
Jak przystało na szacownego redaktora, w blogowym wpisie obrywa się przede wszystkim liberałom, gdyż to oni wpuścili satanistę na "święte" pokoje podatkowej telewizji. Semka daje w ten sposób jednoznacznie do zrozumienia, że liberałom-bezbożnikom oraz satanistom jest do siebie bardzo blisko. Macki ciemnych mocy są już nawet w "Newsweeku", który ze skandalisty próbuje uczynić bohatera. Innymi słowy, jesteśmy otoczeni przez złowrogi sojusz lewicowo-liberalno-satanistyczny, przed którym ocalić nas mogą jedynie pobożni socjaliści, którzy w rozmodleniu będą sprawować władzę, a w TVP zarządzą egzorcyzmy opłacone wpływami z abonamentu.
W "Uwarzam Rze" Semka napisał wcześniej całkiem spory tekst, także o Nergalu. To prawda, że w tym skandalizującym degeneracie jest sporo diaboliczności, ale w porównaniu z Lewiatanem Nergal to płotka.

1 komentarz:

  1. "Święte pokoje podatkowej telewizji" - tu właśnie jest sedno sprawy. Bowiem nie da się od razu przekonać ogółu do tezy o diaboliczności Lewiatana. Łatwiej będzie wykazać, że prawdziwie szatańskim wymwsłem jest podatkowa telewizja - za odebrane mi pod przymusem pieniądze atakująca mój system wartości.

    OdpowiedzUsuń

Zaakceptowane zostaną wszystkie komentarze:
1) bez przekleństw,
2) nie obrażające nikogo.