środa, 23 listopada 2011

Spisek przecwiko Michalkiewiczowi

W środku dnia gruchnęła dziś wiadomość, że pod zarzutami korupcyjnymi CBA zatrzymało Gromosława Cz. Dla większości osób Gromosław Cz. jest jednym z wielu aktorów życia politycznego w Polsce, jednak nie dla wszystkich. Dla Stanisława Michalkiewicza Gromosław Cz. to sam szczyt polskiej razwiedki, pierwszy rozgrywający polskiej polityki. Zresztą, co ja tu będę pisał, poczytajcie sobie Michalkiewicza sami, to zrozumiecie o czym mówię.
A tu patrzcie: Gromosław Cz., który zakłada Platformy Obywatelskie oraz inspiruje inne Ruchy Podtarcia trafia nieoczekiwanie do aresztu, a w posłusznych mu rzekomo mediach aż huczy. Co się dzieje?

Ja wiem co się stało: to kolejny zabieg razwiedki, który został wymierzony przeciwko samemu Stanisławowi Michalkiewiczowi. Oni to zrobili specjalnie, żeby teraz nikt już nie ufał światłym wywodom prawicowego publicysty, tylko machnął na nie ręką. Poczuli to śmiertelne zagrożenie, które Michalkiewicz dla nich stanowił i postanowili upozorować zamknięcie samego szefa polskiej razwiedki. Nie, to nie wojna o władzę, ale dokonany z premedytacją czyn wymierzony przeciwko SM. Razwiedka jest przecież mistrzem kamuflażu i medialnej gry.

Czy jeden z dogmatów teorii Stanisława Michalkiewicza właśnie upadł, czy mi się tak tylko wydaje?

1 komentarz:

  1. Przecież równie dobrze mogą to być rozgrywki "na górze" lub coś innego. Ponownie przesadza Pan w drugą stronę.

    OdpowiedzUsuń

Zaakceptowane zostaną wszystkie komentarze:
1) bez przekleństw,
2) nie obrażające nikogo.